چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
5 ستاره

بایگانی/آرشیو ماهانه: خرداد ۱۳۹۳

وامهای بانکی – سرمایه گذاری (مصاحبه با رادیو اقتصاد)

مطلب زیر را حتما بخوانید. پیدا کردن شغل در دهکده جهانی هزاره سوم، کار آسانی است. البته اگر قبول کنید که کاریابی در این دوران، نیازمند استفاده از قابلیت های ارتباطی و اطلاع رسانی همین عصر است. اگر بخواهید روش های سنتی کاریابی و پیدا کردن یک شغل مناسب را دنبال کنید، شاید چند هفته سرگردان باشید و تنها صفحه نیازمندی های ... بیشتر بخوانید »

سرود ای ایران + متن سرود (تقدیم به تمام ایرانیان کل جهان)

کلیپ ای ایران تقدیم به تمام هموطنانم که چه در ایران هستند یا نه اما همیشه عشق به ایران می ورزند و ایرانی هستند. کلیپ ساخته شده توسط علیرضا شیری همدانی که از مجموع ۳۸ کلیپ و عکس مختلف جمع آوری شده است. تاریخچه : در شهریور ۱۳۲۳زمانی که نیروهای انگلیسی و دیگر متفقین تهران را اشغال کرده بودند، حسین ... بیشتر بخوانید »

نحوه نوشتن یک کسب و کار عالی قسمت ششم (آخر)

مواظب مزاحم باشید!!! یکی از بسیار خطاهایی که نویسندگان طرح کسب و کار مرتکب می شوند تکبر است. در اقتصاد امروز، اندک ایده هایی می توان یافت که واقعا منحصر به فرد باشند، بعلاوه هرگز در تاریخ مکتوب زمانی نبوده است که تامین سرمایه، تامین فرصت را از میدان رقابت خارج نکرده باشد. نیمه عمر واقعی فرصت با گذشت زمان ... بیشتر بخوانید »

نحوه نوشتن یک کسب و کار عالی قسمت پنجم

معامله و بعد از آن همین که یک طرح کسب و کار نوشته می شود، مسلما مقصود به کرسی نشانده یک داد و ستد است. این خودش عنوانی برای مقاله ای دیگر است، این نکته مانند این ایده که پیش نماییهای مالی ای که همه ی ریز جزییات آنها مشخص شده باشد مفیدند- یاوه است، اینکه از چه کسی سرمایه ... بیشتر بخوانید »

نحوه نوشتن یک کسب و کار عالی قسمت چهارم

ریسک و پاداش این مفهوم که زمینه سیال است مستقیما به پایه چهارم چارچوبی که من پیشنهاد می دهم منجر می شود. بحثی درباره ی احتمال خطر و چگونگی مدیریت آن. من به این رسیده ام که یک طرح کسب و کار خوب به عنوان عکس فوری از واقعه در آینده فکر کنم. شروع کردن با این فکر کاملا شاهکارست- ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??