چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
5 ستاره

بایگانی/آرشیو ماهانه: تیر ۱۳۹۴

موفقیت در زندگی، نه با آرامش مطلق به دست می آید نه با کوشش جانفرسا. موفقیت ترکیب مناسبی از این دو است. شما چه هستید؟ کشاورز؟ شکارچی؟ یا ماهیگیر؟

#خانه_بازاریابی نشریه سازمان مک کنزی که یکی از بزرگترین شرکتهای مشاوره در جهان است، در یکی از شماره های اخیر خود، مقاله ای تحت عنوان «استعاره هایی برای زندگی» منتشر کرد و کوشید دیدگاه انسانهای موفق در نقاط مختلف جهان را به شکل استعاره ای ساده و قابل فهم، طبقه بندی کند. در این مقاله، گزارش شد که دو مدل ... بیشتر بخوانید »

پس برای بروز رسانی خودتان وقت صرف کنید.

ﺩاﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻮﺗﺎﻩ مردی قوی هیکل در چوب بری استخدام شد و تصمیم گرفت خوب کار کند۰ روز اول’ ۱۸ درخت برید۰کارفرمایش به او تبریک گفت و او را به ادامه کار تشویق کرد۰ روز بعد با انگی.زه بیشتری کار کرد، ولی ۱۵ درخت برید۰ روز سوم بیشتر کار کرد، اما فقط ۱۰ درخت برید۰ به نظرش آمد که ضعیف شده ... بیشتر بخوانید »

۲۲ قانون بازاریابی

۱:قانون رهبری (اول بودن بهتر از برتر بودن است.) ۲:قانون طبقه (اگر در یک طبقه نمی توانید اول باشید،طبقه دیگری درست کنید که در آن اول باشید) ۳:قانون ذهن ( وارد شدن به دنیای ذهن مشتریان بهتر از ورود به بازار است.) ۴:قانون تصورات (بازاریابی جنگ محصولات نیست،جنگ تصورات است.) ۵:قانون توجه (اثرگذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن ... بیشتر بخوانید »

۶ نـکتـه ارتـبـاطـی بـرای مـدیـران

بسیاری از مدیران گمان می کنند کارکنان شان به علت رضایت نداشتن، از حقوق دریافتی خود کار را ترک می کنند. یک تحقیق در سال ۲۰۰۱ روی ۲۰ هزار کارمند که استعفا داده اند، نشان می دهد مهم ترین دلیل برای ترک شغل، رفتار نامناسب مدیران است. یکی از مهم ترین عوامل رفتار نامناسب مدیران همانا ارتباطی نامناسب است. در ... بیشتر بخوانید »

برندی ایرانی در کنار۵۰ برند غذایی جهان

بسیاری از برندهای صنایع غذایی بسته‌بندی‌شده در آسیا و اقیانوسیه در یک دهه اخیر، نقش بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای را در تنوع‌بخشی، رشد و توسعه بازار جهانی، برعهده‌گرفته‌اند. به گزارش سایت خبری غذای استرالیا (Australian Food News) و بر اساس بازارسنجی‌های شرکت بین‌المللی تحقیقات بازار یورو مانیتور (Euromonitor)، برند کاله در کنار برندهایی شناخته‌شده و جهانی چون دنون، نستله، مگی، ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??